Czy Termy Bukovina to dobre miejsce na weekend

Lubisz od czasu do czasu opuścić dom i pojechać gdzieś na weekend? Na liście twoich celów znajduje się Bukowina Tatrzańska i tamtejsze Termy Bukovina? Słyszałeś o nich wiele dobrych opinii, ale nadal się wahasz czy tam jechać i czy będziesz miał tam co do roboty? Przekonaj się co możemy na ich temat napisać.

Termy Bukovina czyli gorące źródła

Kompleks basenów termalnych Termy Bukovina to miejsce, w którym każdy, bez względu na wiek, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Główną atrakcją są oczywiście baseny z wodami geotermalnymi, których temperatura sięga nawet 40 stopni. Wody te mają bardzo pozytywny wpływ na kondycję i stan zdrowia każdego człowieka, pomagając mu np. pozbyć się wielu uprzykrzających życie dolegliwości. Jednak to nie wszystkie atrakcje, które ma do zapewnienia nam to miejsce.

Sauny w Termach Bukovina

Jedną z rzeczy, z których te Termy słyną jest kompleks saun. Są to zarówno sauny suche, jak i mokre. Jeżeli do tej pory nigdy nie byłeś w saunie, w Termach Bukovina będziesz mógł to zmienić. Po relaksującym pobycie w saunie, warto zażyć orzeźwiający chłodny prysznic, a następnie udać się do jacuzzi, których w tym miejscu naprawdę jest pod dostatkiem. Rzecz jasna przebywając tak długo w wodzie, w pewnym momencie poczujesz głód. Co wtedy? Czy na taką okoliczność trzeba zabierać ze sobą kanapki? Oczywiście że nie. Tak samo jak inne Termy na Podhalu, tak i Termy Bukowina mają własną, świetnie rozwiniętą strefę gastronomiczną, w której można zamówić świeże, smaczne i zdrowe obiady.

Czy w Termach Bukovina można zostać na noc?

Pobyt w Termach Bukovina ma sens, jeśli zostajemy tam dłużej niż na jeden dzień. Jest to możliwe dzięki temu, że na terenie obiektu funkcjonuje także hotel, w którym możemy wynająć dla siebie pokój. Wysoki standard sprawia, że poczujemy się w nim naprawdę komfortowo. Do dyspozycji gości hotelowych czekają wszystkie atrakcje udostępniane przez Termy. Goście mogą również liczyć na hotelowy szlafrok i kapcie, bogato wyposażony barek, a także room service i kartę dań z posiłkami dostarczanymi wprost do pokoju. Jak widać Termy Bukowina zapewniają nam wszystko co konieczne, aby poczuć się komfortowo. Czy cię na to stać? Nie pytaj o koszty, kiedy szybka gotówka czeka za rogiem i w każdej chwili możesz z niej skorzystać.